Výstava Má to smysl ! potěší vaše smysly

Alice Hradilová  Sdílet článek na nebo

V pátek 21. května otevíráme interaktivní výstavu, kterou pro vás připravilo osm místních neziskových organizací. Můžete si prohlédnout prezentace, fotky, včelařské obleky, úly, najít jehlu …

Výstava Má to smysl ! potěší vaše smysly

V pátek 21. května otevíráme interaktivní výstavu, kterou pro vás připravilo osm místních neziskových organizací. Můžete si prohlédnout prezentace, fotky, včelařské obleky, úly, najít jehlu v kupce sena, zkusit si práci s pomůckami, které používají organizace, které pomáhají zvládnout svým klientům těžké životní situace – například Novoměstské sociální služby nebo Domácí hospic Vysočina. Ti si připravili celý “hospicový pokojíček” – polohovatelnou postel s antidekubitní matrací a oxygenátor, sklápěcí stolek atd. Portimo předvede senzomotirický koberec, gerontooblek, busyboard ke cvičení jemné motoriky nebo zvukové pexeso. Neziskové organizace, které se specializují na práci s dětmi – Letní dětské tábory Maracaibo, dětský klub Mraveniště nebo Tělovýchovná jednota Nové Město na Moravě, představí svoji činnost a zabaví naše nejmenší návštěvníky. Iniciátorem výstavy je Sdružení Krajina, které dodá výstavě přírodovědný rozměr.

Zahájení proběhne v pátek 21. května od 16:30 hodin na dvorku muzea, prohlídka výstavy v sále a na půdě za doprovodu klavíristy Marka Peňáze a dodržení hygienických opatření.

Výstava potrvá do 26. června 2021.

Soubory ke stažení