Farmářské trhy

Jedenáctý ročník farmářských trhů prokázal, že zájem o nákup čerstvých a kvalitních plodin a produktů je obrovský, proto i v roce 2022 tomu nebude v Novém Městě na Moravě jinak. Zveme tímto všechny pěstitele, chovatele, farmáře a ty, kteří vyhledávají kvalitní zemědělské produkty na dvanáctý ročník farmářských trhů, které se konají v parku za kostelem na Vratislavově náměstí, a to vždy v sobotu od 8 do 11 hodin v zimní a od 8 do 12 hodin v letní sezóně. Letos se farmářské trhy konají opět po celý rok, v zimní sezóně jednou za měsíc a od května do října každý sudý týden.

Farmářské trhy jsou pořádány Horáckým muzeem. Trhy provází v letní sezóně doprovodné programy v podobě tvořivých dílen, hudebních vystoupení a divadelních představení.

V rámci trhů na Vás čeká bohatá nabídka sezónní zeleniny, ovoce, kravské a kozí sýry, uzené sýry, drůbeží maso, salámy, klobásy, maso, vejce, med a medové produkty, pečivo, koření, bylinky, květiny, sazenice a další speciality a produkty převážně z Novoměstska.

Farmářské trhy v roce 2022:

Zimní sezóna:

15. ledna /19. února 

19. března /16. dubna

12. listopadu /10. prosince + Vánoční trh

Letní sezóna:

doprovodný program probíhá v parku na Vratislavově náměstí od 9 do 12 hodin

7. května – zahajovací trh hlavní letní sezóny

21. května 

4. června 

18. června + Nova Civitas

2. července

16. července

30. července

13. srpna

27. srpna + Slavnosti medu

10. září

24. září + Svatováclavské slavnosti

8. října

 

 
Dotazník