Horácké muzeum

Léto v muzeu – výstavy, divadlo, výtvarné dílny, komentované prohlídky

Rubriky: Horácké muzeum
/ Alice Hradilová

Letos v létě vás v muzeu čeká kromě oblíbených letních atrakcí – Mlejnku z Víru a Strašidelného podzemí – také zábavná výstava ZUŠ s názvem …

Léto v muzeu – výstavy, divadlo, výtvarné dílny, komentované prohlídky

Letos v létě vás v muzeu čeká kromě oblíbených letních atrakcí – Mlejnku z Víru a Strašidelného podzemí – také zábavná výstava ZUŠ s názvem Vysočina Divočina a zážitková výstava na půdě muzea Divočina / Kde příroda žije vlastním životem? – umělecké instalace v nočním lese.

Pro rodiče s dětmi zahraje Divadlo 100 opic v průběhu léta tři loutkové pohádky – 3. července Bajaju, 24. července pohádku Zajíček a velká mrkvová záhada a 21. srpna Skřítek, který to nevzdal, vždy v 17 hodin, cena 80 Kč. Více na https://divadlo100opic.cz/.

Rodiče mohou odložit své děti 17. a 31. července od 9 do 12 hodin v muzeu na Divoká dopoledne. Děti si budou hrát a výtvarně tvořit s lektorkami z Horáckého muzea a Horácké galerie. Lépe se předem přihlásit na edukator@horackagalerie.cz. Cena 100/dítě, 50/sourozenec

6. července a 10. srpna v 16 hodin přijďte na Komentovanou prohlídku historického centra města se studentem dějin umění Adamem Dostálem. Sraz v informačním centru, cena 50/dítě nad 6, student, senior a 80/dospělý.

V červenci a srpnu máme otevřeno každý den, ve všední dny 8:00 – 17:00 a o víkendech 9:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00.

Těšíme se na vaši návštěvu!