Farmářské trhy jsou zpátky – poprvé v sobotu 9. května

Petra Tomášková  Sdílet článek na nebo

Po dvouměsíční přestávce se vrací farmářské trhy do parku na Vratislavovo náměstí. V sobotu 9. května úderem osmé hodiny ranní tak odstartuje jejich hlavní letní …

Farmářské trhy jsou zpátky – poprvé v sobotu 9. května

Po dvouměsíční přestávce se vrací farmářské trhy do parku na Vratislavovo náměstí. V sobotu 9. května úderem osmé hodiny ranní tak odstartuje jejich hlavní letní sezóna. Podívejte se na přiložený seznam přihlášených prodejců a vydejte se na nákup kvalitních potravin od českých výrobců a farmářů pod širým nebem. Bude z čeho vybírat. Na své si přijdou milovníci uzenin, masa, sýrů, pečiva, džemů, olejů, vína, květin a náměstím opět zavoní i nejrůznější koření.

V sobotu na trhu najdete i několik šikovných řemeslníků. Ani oni nemají poslední dva měsíce na růžích ustláno.  Proto jsme se rozhodli, že jim dáme také prostor. Na prvním květnovém trhu tak budou k mání proutěné košíky i dřevěné hrábě.

Novoměstské farmářské trhy budou probíhat každou lichou sobotu vždy od 8 do 12 hodin až do 10. října. Pokud máte zájem prodávat své produkty a prezentovat svoji produkci na farmářských trzích, neváhejte nás kontaktovat. Tato nabídka platí i pro obyčejné zahrádkáře, kterým se urodilo více zeleniny než jsou schopni sami spotřebovat. Těšíme se na vás.

Soubory ke stažení