Horácké muzeum

Divadlo 100 opic hraje na dvorku muzea

/ Alice Hradilová

Oblíbené loutkové divadlo Dominika Tesaře 100 opic opět u nás v muzeu! Dominik Tesař zahraje a zazpívá rovnou třikrát. Začátky představení v 17 hodin, vstupné …

Divadlo 100 opic hraje na dvorku muzea

Oblíbené loutkové divadlo Dominika Tesaře 100 opic opět u nás v muzeu! Dominik Tesař zahraje a zazpívá rovnou třikrát. Začátky představení v 17 hodin, vstupné 80 Kč. Více na www.divadlo100opic.cz.

21. 7. Skřítek, který to nevzdal. Fantaskní loutkové představení o lásce, pro kterou je nutné si přes hory urousat nožičky. Létající žirafa, skřítkožravé květiny, čaroděj Slintohafík a ryba jmenem Ex Machina, které vykukuje z hřbetu kouzelná sprcha. Ta to zachrání.  Prostý příběh o lásce a odhodlání. A bizarní, kouzelný svět, k tomu pár písní a foukání do růžového paraplete.

28. 7. Hadráček a létající svetr. Jak je to možné, že svetr, který zapomněl kluk Tonda na pískovišti, najednou létá jako pták? To ten jeho nový kamarád. Vypadl z knížky a teď se dějí věci! Takže hurá, poletíme do světa.
Jenomže… o čem byla ta pohádka v knížce…nevylezl z ní ještě někdo? Spousta písniček a nenadálých zvratů. Protože sedět doma je sice bezpečné, ale taky pěkná nuda.

11. 8. Zajíček a velká mrkvová záhada. Zajíček Kuliferda pěstuje mrkev. Věřte, že se na záhonku dost nadře, ale dělá to rád. Jenomže jednoho dne se mrkev ztratí. Někdo ukradl zajíčkovi papání. A to se nedělá! Avšak zloděj se přepočítal. Protože Kuliferda je také velký detektiv. A kupodivu – začne to pouhou mrkví a skončí záchranou celého království. Hudební a interaktivní pohádka i pro nejmenší děti.

Těšíme se na dvorku muzea!