Beseda o Radosti aneb jak se studuje v alternativní škole

Alice Hradilová  Sdílet článek na nebo

Přijďte na besedu s absolventy a žáky školy Na Radosti ve Žďáru nad Sázavou. Koná se v rámci doprovodného programu výstavy Má to smysl! místních …

Beseda o Radosti aneb jak se studuje v alternativní škole

Přijďte na besedu s absolventy a žáky školy Na Radosti ve Žďáru nad Sázavou. Koná se v rámci doprovodného programu výstavy Má to smysl! místních neziskových organizací ve středu 2. června v 17:00 hodin ve světnici Horáckého muzea.

Její organizátoři zvou:

Zhruba před dvěma roky jsme v Novém Městě diskutovali s Petrou Vykydalovou Kupkovou, ředitelkou inovativní školy Na Radosti ve Žďáru nad Sázavou, o tom, co se skrývá pod označením inovativní nebo alternativní škola. Nyní budeme diskutovat s absolventy a žáky této školy. Budeme se ptát jaké to je plnit povinnou školní docházku v alternativní škole? Jak vlastně definovat alternativu ve vzdělávání a co je tam jiné? Proč někdo potřebuje vyměnit státní jistotu za alternativní neprobádanou cestu? Dostane se dítě z takové školy vůbec na nějakou střední a co když ne? Využijte této možnosti a přijďte si pro informace a zkušenosti z první ruky.

Soubory ke stažení