Farmářský trh

začátek v 8:00 hod, konec v 12:00 hod
Vratislavovo náměstí, park, Nové Město na Moravě
 
Farmářský trh

Poslední trh hlavní letní sezóny jedenáctého ročníku novoměstských farmářských trhů tentokrát propojený i s tím nejlepším přímo ze srdce Afriky!

Na tradičním farmářském trhu nakoupíte: masné výrobky a speciality z Fryšavy a Třebíče, vejce a drůbež ze Zlatkova, brambory z Poděšína, mléčné výrobky ZD Březiny, pečivo od Kejvala, krůtí maso Zelenka, masné a mléčné výrobky z Netína, kozí dobroty z Olešenky a Vlčích Hor, pivo novoměstského pivovaru Hejkal, Davídkovo koření, med a medové produkty z Babákova, nakládané sýry a utopence z Hastrmanky, Janečkovy a Prosetínské trubičky, slovenské sýry, ovoce a zeleninu, rakytníkové výrobky, sazenice, květiny, čaje, sirupy, sušené houby, džemy a spoustu dalších dobrot.

V rámci zpestření trhu najdete uprostřed parku to nejlepší přímo ze srdce Afriky zprostředkované česko-ugandským food projektem Virunga.cz  Přijďte ochutnat skvělé tropické ovoce, které pro vás pěstují drobní ugandští farmáři. Všechno je tak akorát zralé, zaručeně čerstvé a bez jakékoli chemie. Co u nás jako vždy najdete? Čerstvé ovoce z Afriky, sušené ovoce, dálkami vonící koření ze Zanzibaru, extra kvalitní čaj, džemy a mnoho dalšího.

 

 

Pořadatel

Horácké muzeum
Petra Tomášková
601 592 013

https://hm.nmnm.cz/farmarske-trhy/
Zveřejnil/a 19. prosinec 2020
v 17:15 hod. Petra Tomášková