Farmáři a pěstitelé znovu zaplní Vratislavovo náměstí

Petra Tomášková  Sdílet článek na nebo

V sobotu 23. května od 8 do 12 hod. přijede do parku na Vratislavovo náměstí přes třicet přihlášených farmářů a pěstitelů s nabídkou kvalitních českých …

Farmáři a pěstitelé znovu zaplní Vratislavovo náměstí

V sobotu 23. května od 8 do 12 hod. přijede do parku na Vratislavovo náměstí přes třicet přihlášených farmářů a pěstitelů s nabídkou kvalitních českých potravin a produktů s jasným původem.

Představí se hned několik nováčků.  Sady Tuchoraz nabídnou výborná jablka Golden delicious, Red Delicious a Braeburn. Trh provoní Pražírna Koruna, která se specializuje na jednodruhové kávy. Připraví vám kávu jak do kelímku, tak zrnkovou na doma. Zavítá k nám i Damodara, výrobce luštěninových pochoutek, kaší, polévek a produktů ze sušeného ovoce. V jejich sortimentu můžete najít i zajímavé suroviny např. různé druhy mouky nebo ovocné pasty. Valerie Pelikánová představí bylinné sirupy a čaje s kouzlem z přírody, které vyrábí v Ostrově nad Oslavou. Přizastaví i firma Jukka se svým mobilním prodejem ovocných stromků.

Zahradnictví Kopetka přiveze letos poprvé svoji zeleninu, květiny, trvalky a ovocné keře. Nebudou chybět ani další pěstitelé – Silvie Dušková, Lenka Malá a Zdeněk Pařík.

Podívejte se na přiložený seznam přihlášených prodejců, nasaďte roušky a vydejte se na nákup potravin přímo od farmářů. Těšíme se na vás i za nepříznivého počasí. Začínáme úderem 8 hodiny ranní až do vyprodání zásob 😉

 

 

 

Soubory ke stažení