Farmářský trh – znovuotevření !!!

Rubriky: Jarmarky a trhy
začátek v 8:00 hod, konec v 12:00 hod
Vratislavovo náměstí, park, Nové Město na Moravě
 
Farmářský trh – znovuotevření !!!

První farmářský trh hlavní letní sezóny, který vláda České republiky povolila v první vlně uvolňování zákazů, se blíží!

Těšit se můžete na bohatý sortiment kytiček /petunie, surfinie, muškáty, lobelky, verbeny, hledíky, hortenzie aj. / bylinek, venkovních okrasných keřů a otuženou sadbu zeleniny /salát, kapustu, zelí, kedlubny, brokolici, celer, petrželku, pórek/. Z teplomilných druhů budou roubované okurky, polní salátovky, nakládačky, rajčata keříčková balkonová, tyčková, třešňová, rybízová, papriky, cukety, hokaido, patizony aj.

S příchodem jara se do našeho města vrací BIO dobroty z kozího mléka z Olešenky a farmy Vlčí Hory. Markéta Mrázová rozšířila svoji nabídku o bezlepkové pečivo a zákusky, které si můžete už nyní objednávat na tel. 775 387 004.

Dále na trhu najdete – Milovské perníčky a pralinky, omáčky a dipy z Chotěboře, masné výrobky z Fryšavy a Třebíče, vejce a drůbež ze Zlatkova, pečivo od Kejvala a Slonků, masné a mléčné výrobky z Netína, Janečkovy a Prosetínské trubičky, brambory z Poděšína, mléčné výrobky ZD Březiny, krůtí maso Zelenka, slovenské sýry a uzeniny Mipotex, Davídkovo koření, Utopenci z Hastrmanky, ovocná vína Jany Plocrové, med a medové produkty Včelařství Babákov, rakytníkové výrobky aj.

V rámci bezpečnostních opatření bude pořadatel dohlížet na dodržování rozestupů, samozřejmostí budou roušky, prodejci budou vybavení rukavicemi a dezinfekcí.  Přijďte podpořit svoje farmáře po znovuotevření trhů pod širým nebem. Těšíme se na vás.

Pořadatel

Horácké muzeum
Petra Tomášková
601 329 219

http://hm.nmnm.cz
Zveřejnil/a 7. leden 2020
v 19:22 hod. Petra Tomášková